Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği 2023 fiyatları nelerdir?

Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği 2023 fiyatları nelerdir?

Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği 2023 fiyatları nelerdir?

Göz kapağı estetiği, göz kapaklarındaki sarkmaların giderilmesi amacıyla yapılan bir estetik operasyondur. Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği, ameliyatsız bir yöntemdir ve göz kapaklarındaki sarkmaların, kırışıklıkların ve çizgilerin giderilmesi için kullanılır. Bu işlem, ciltteki sıkılaşmayı sağlayan düşük enerjili plazma enerjisi kullanır.

Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği fiyatları, uygulamanın yapıldığı yer, uygulama sırasında kullanılan ekipman ve uygulama yapacak olan doktorun deneyim seviyesine göre değişebilir. Ayrıca, uygulamanın yapılacak bölgenin büyüklüğü de fiyatı etkileyebilir.

Ülkeden ülkeye ve klinikten kliniğe değişen fiyatlar olmakla birlikte, ortalama olarak Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği fiyatları 2000 – 5000 TL arasında değişebilir. Bu fiyatlara kliniklerin sunmuş olduğu bakım, kontrol ve diğer hizmetler dahil değildir. Ancak, uygulama fiyatını belirlerken en düşük fiyatı tercih etmek yerine, uzman bir hekim tarafından yapılan işlem için biraz daha fazla para harcamak daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Sonuç olarak, Plexr Plazma ile göz kapağı estetiği fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak, kaliteli bir işlem ve uzman bir hekim tarafından yapılan işlem için biraz daha fazla para harcamak, daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.