Burun botoks fiyatları 2023

Burun botoks fiyatları 2023

Burun botoksu fiyatları 2023

Burun botoksu, burun bölgesindeki kırışıklıkların ve çizgilerin azaltılması, burun ucunun kaldırılması veya burun kanatlarının daraltılması gibi estetik amaçlı bir işlemdir. Burun botoksu işlemi, burun estetiği ameliyatlarına alternatif olarak tercih edilebilir ve daha az invaziv bir seçenek sunar.

Burun botoksu fiyatları, uygulama yapılacak bölgenin boyutu, uygulama yapılacak bölge sayısı,uygulamanın yapılacağı yerin konumu,gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu nedenle, burun botoksu fiyatları büyük ölçüde değişebilir.

Burun botoksu işlemi, genellikle birim fiyat üzerinden fiyatlandırılır. Burun botoksu birim fiyatı, uygulama yapılacak bölgenin boyutuna ve ihtiyaç duyulan ünite sayısına göre belirlenir. Burun botoksu birim fiyatları, ortalama olarak 10-20 TL arasında değişebilir.

Bununla birlikte, burun botoksu fiyatları sadece uygulama ücretini içermez. Muayene, tetkik, ilaç, anestezi,masrafları gibi ek maliyetler de dahil olabilir. Bu nedenle, tam bir fiyat teklifi almak için kliniğimiz ile iletişime geçmek önemlidir.

Toplam ücret uygulama yapılacak bölge sayısı ve ihtiyaç duyulan ünite sayısına göre belirlenir. Toplam ücret,burun botoksu birim fiyatının toplam ünite sayısı ile çarpılmasıyla hesaplanır.

Sonuç olarak, burun botoksu fiyatları uygulama yapılacak bölgenin boyutu, uygulama yapılacak bölge sayısı,gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu nedenle, fiyatlar büyük ölçüde değişebilir. Ancak, kliniğimiz ile iletişime geçerek detaylı bir fiyat teklifi almak mümkündür.