Dudak botoksu acı verirmi?

Dudak botoksu acı verirmi?

Dudak botoksu acı verirmi?

Dudak botoksu uygulaması, ağrısız bir işlemdir ve lokal anestezi kullanılarak yapılır. Ancak, herhangi bir tıbbi işlem gibi, bazı insanlar uygulama sırasında hafif bir rahatsızlık veya acı hissedebilirler.

Botulinum toksini, kasların kasılmasını engellediği için işlem sırasında dudaklarınızın hissi kaybolabilir. Bu nedenle, ağrı hissetmek çok nadirdir. Bazı insanlar, enjeksiyon bölgesinde hafif bir sızı hissi veya bölgesel hassasiyet yaşayabilirler, ancak bu rahatsızlıklar genellikle birkaç gün içinde kaybolur.

Dudak botoksu işlemi sonrasında, bazı insanlar hafif şişlik, kızarıklık veya morarma yaşayabilirler. Ancak, bu semptomlar genellikle birkaç gün içinde kendiliğinden geçer. Ayrıca, dudak botoksu uygulaması, diğer bazı kozmetik işlemlere kıyasla oldukça hızlı bir iyileşme süreci sağlar.

Dudak botoksu işlemi acısız ve rahat geçer. Ancak, bu işlemi yaptırmadan önce, uygulama sırasında hissedebileceğiniz herhangi bir rahatsızlık hakkında uzman doktorlarımıza danışmanız önerilir.iletişim için arayınız: (0242) 316 3566